15.02.2017 - Zapraszamy na konferencję B2B z firmami ukraińskimi

Jesteś tutaj

W najbliższą środę, 15 lutego 2017 r., Korczową Dolinę Centrum Handlu i Magazynowania odwiedzą przedsiębiorcy z Ukrainy. W skład kilkunastoosobowej grupy wchodzą przedstawiciele biznesu m.in.: z Kijowa, Odessy, Charkowa, Czerniowiec czy Chmielnickego, zainteresowani możliwościami prowadzenia handlu przy granicy polsko-ukraińskiej, otwieraniem firm w Polsce czy też nawiązywaniem bezpośrednich kontaktów handlowych. W spotkaniu wezmą udział także prawnicy i doradcy podatkowi, którzy podpowiedzą ukraińskim biznesmenom, jak rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej. Swoim doświadczeniem w tym zakresie z ukraińskimi partnerami podzielą się także polscy przedsiębiorcy. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do zapoznania gości z Ukrainy z ofertą naszych Najemców i do nawiązania kontaktów handlowych.

Konferencja B2B z firmami ukraińskimi jest kolejnym przykładem wspólnego działania z Regionalną Izbą Gospodarczą z Przemyśla. Jest to również kolejne wydarzenie w Korczowej Dolinie, do realizacji którego przyczynia się Ukraińsko – Polskie Centrum Biznesu, nasz główny partner w nawiązywaniu i obsłudze kontaktów pomiędzy polskimi i ukraińskimi przedsiębiorcami po obu stronach granicy.

Spółka Korczowa Dolina planuje cyklicznie organizować konferencje o charakterze B2B, na kolejne zaprosimy już w niedługiej przyszłości.