Eurobest - nowy najemca w naszym Centrum!

Jesteś tutaj

Dzielimy się z Państwem znakomitą wiadomością - w ubiegłym tygodniu podpisaliśmy umowę z firmą Eurobest Sp. z o.o., dystrybutorem ekskluzywnych materiałów do wykończenia wnętrz! Eurobest reprezentuje takie znane marki, jak: Villeroy&Boch - firmę, której początek sięga roku 1748, Kermi, Hansgrohe, Kaldewei, SanSwiss, Zahnder, Riho, Graff, Terma, Vado, Tres czy Kludi. W ofercie, dostępnej już niebawem w Korczowej Dolinie, znajdą się m.in.: płytki, ceramika i armatura sanitarna, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe i grzejniki. W Hali Kijowskiej przy ul. Chreszczatyk 16 mieścić się będzie salon sprzedaży oraz outlet, w którym dostępne będą towary w bardzo konkurencyjnych cenach. Obecnie trwają prace nad adaptacją pomieszczeń do potrzeb najemcy oraz ekspozycją towaru. Otwarcie salonu i outletu dla kupujących już wkrótce!

Dzięki podpisanej umowie Eurobest Sp. z o.o. stał się jednym z największych najemców powierzchni handlowej i magazynowej w Korczowej Dolinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów handlowych!

Jednocześnie przypominamy, że trwa rekrutacja na stanowisko kierownika magazynu i kierownika salonu z wyposażeniem sanitarno-grzewczym. Szczegóły w zakładce Praca.