O Centrum Korczowa Dolina

Jesteś tutaj

Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina to największe centrum handlowe przy granicy Unii Europejskiej z Ukrainą.

Korczowa Dolina Sp. z o.o. z dniem 14.10.2009 uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych.

Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina to największy obiekt handlowy położony w miejscowości Młyny na Podkarpaciu. Wyróżnia się doskonałą lokalizacją: 5 km od granicy z Ukrainą, przy autostradzie A4 - głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Europę Zachodnią z Ukrainą. Centrum leży przy wschodniej granicy Unii Europejskiej, w strefie małego ruchu granicznego (MRG). Strefa ruchu bezwizowego pozwala na swobodne przekraczanie granicy obywatelom Ukrainy. Jest to także strefa Tax Free, dzięki której mieszkańcy Ukrainy bezpośrednio w Centrum mogą otrzymać zwrot podatku VAT od zakupionych towarów.

W sierpniu 2011 została otwarta Hala Kijowska, pierwszy z trzech budynków z parkingiem na ponad 700 miejsc postojowych. Od lipca 2014 funkcjonuje także Hala Lwowska. W przestronnym kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 000 m2 docelowo funkcjonować będą trzy hale: Kijowska, Lwowska i hala nr 3 z parkingiem na łącznie 2 200 miejsc.

Ważnym atutem hal jest duża różnorodność wielkości powierzchni lokali handlowych i magazynów – już od 15 m2 – z możliwością łączenia modułów. Nowoczesne przestrzenie handlowe, przestronne korytarze i przejrzysty system wizualizacji zapewniają wysoki standard warunków sprzedaży i prezentacji oferty.