Oferta pracy - sprzedawca w sklepie z częściami samochodowymi

Jesteś tutaj

Nasz nowy Najemca z branży motoryzacyjnej, poszukuje pracownika! Poniżej ogłoszenie rekrutacyjne. Zachęcamy do aplikowania.

PRACA NA STANOWISKU: Sprzedawca w sklepie z częściami samochodowymi

Miejsce pracy: JITUAN Sp. z o.o., sklep z częściami samochodowymi w Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina, Młyny 90, 37-552 Młyny

Zakres obowiązków:

- sprzedaż części samochodowych,

- udzielanie profesjonalnych porad z zakresu motoryzacji,

- obsługa komputera i kasy fiskalnej.

Wymagania:

- osoba operatywna, mająca dobry kontakt z klientem,

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej i sprzedaży mile widziane,

- znajomość języka technicznego (części samochodowe) i tematyki motoryzacyjnej,

- preferowana znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

- praca w wymiarze 8 godz./dzień,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883) prosimy kierować na adres e-mail: biuro@korczowadolina.pl