Oferta współpracy

Jesteś tutaj

Centrum Handlu Korczowa Dolina chciałoby przedstawić Państwu ofertę współpracy. Korczowa Dolina to największe centrum handlu na przygranicznym terenie. Centrum Korczowa Dolina położone jest 3 km od granicy z Ukrainą, co czyni go doskonałym miejscem oferującym bezpośredni kontakt z klientem z Ukrainy z jednoczesnym poczuciem stabilności i bezpieczeństwa handlu.

Od dawna prowadzimy rozmowy z ukraińskimi partnerami. Na podstawie wyrażonego zainteresowania nawiązaniem współpracy z polskimi firmami kieruję do Państwa niniejszą korespondencję.

W istniejącej Hali Kijowskiej znajduje się m.in. Biedronka, Media Expert, Kazar, Budotar, Meble Signal, którzy są naszymi głównymi najemcami. W maju 2015 roku zostanie oddana druga hala – Lwowska, która jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność naszego Centrum Handlu. Głównym założeniem jest sprzedaż hurtowa na Ukrainę.

Pragniemy Państwu zaoferować powierzchnie do wynajęcia w naszej istniejącej Hali Kijowskiej, jak i naszej nowo wybudowanej drugiej Hali Lwowskiej, gdzie możemy przygotować dla Państwa wymaganą powierzchnię w bardzo wysokim standardzie.

Proponujemy na start bardzo atrakcyjne stawki najmu. Nasze centrum oferuje przestronne parkingi, ochronę 24h i wiele innych udogodnień.

Pozostając do Państwa dyspozycji, celem udzielenia wszelkich dodatkowych informacji, przesyłamy wyrazy szacunku.

Centrum Handlu Korczowa Dolina
37-552 Młyny 90
e-mail: AD_T@interia.pl
GSM: +48 696 401 739