Świętowanie 5-tych urodzin BUDOTARU

Jesteś tutaj

W niedzielę 10 września od godziny 14.00 przy Hali Lwowskiej w Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina odbył się

FESTYN RODZINNY Z FIRMĄ BUDOTAR. 

Przy pięknej słonecznej pogodzie świętowaliśmy  pięciolecie funkcjonowania sklepu budowlanego i meblowego, jego rozbudowy oraz poszerzenia asortymentu. Nasz najemca BUDOTAR zmienił lokalizację z Hali Kijowskiej na dużo większą powierzchnię w Hali Lwowskiej.

W ramach wydarzenia odbyło się wiele atrakcji dla najmłodszych: zabawy z animatorami, konkursy sportowe i zręcznościowe, malowanie twarzy i bańki mydlane. Dzieci mogły do woli korzystać z dmuchańców, suchego basenu z kulkami, eurobungee, stożka do wspinaczki oraz z gigantycznych piłkarzyków  zapewnionych przez Spółdzielnię Socjalną "DobryDzień" z Duńkowic.


Także dla dorosłych uczestników przewidzieliśmy kilka ciekawych atrakcji, w tym: motocyklowe pokazy kaskaderskie STUNT i premiowane zakupy w nowo otwartym sklepie w postaci darmowych napojów czy kiełbasek.
Rozlosowano również nagrody wśród uczestników loterii oraz nagrodę główną, którą był Grill o wartości 300 zł.

 

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Facebooku.